خرید اینترنتی پشتی طبی اکسیژن

پشتی طبی اکسیژن یکی از بهترین مدل های پشتی طبی باراد می باشد که به عنوان یک پشتی طبی هوشمند و بهترین پشتی طبی عرضه شده است. شما برای اینکه بتوانید از دردهای ناحیه گردن و ستون فقرات رهایی پیدا کنید لازم است که با اصول و روش های صحیح نشستن آشنا شوید. همچنین برای اینکه بتوانید در نشستن های طولانی مدت از فشار بیش از حد وارده بر قفسه سینه و ستون فقرات بکاهید لازم است در موقع نشستن پشت کامپیوتر و یا در موقع رانندگی های طولانی مدت از یک پشتی طبی استاندارد استفاده نمائید که پشتی طبی اکسیژن بهترین گزینه برای این کار می باشد.

ویژگی های پشتی طبی اکسیژن

برای آشنایی با مهمترین ویژگی های پشتی طبی اکسیژن به موارد زیر دقت کنید.

نشستن های نادرست و طولانی مدت روی صندلی محل کار یا صندلی ماشین و ... مشکلات مهمی مثل کمردرد، فتق دیسک کمر، قوزپشتی و ... را به مرور زمان برای افراد ایجاد می کند.شرکت باراد در زمینه ارگونومی و رفع این مشکلات محصولات متنوعی تولید کرده است که یکی از این محصولات پشتی طبی اکسیژن مدل LS2 می باشد. این پشتی طبی با پر کردن فضای خالی در قسمت گودی کمر باعث می شود تا ستون فقرات در بهترین وضعیت خود قرار بگیر و از این بیماری ها جلوگیری کند. این پشتی طبی با پر کردن فضای خالی در قسمت گودی کمر باعث می شود تا ستون فقرات در بهترین وضعیت خود قرار بگیرد و از مشکلات مهی مثل کمردرد، فتق دیسک کمر، قوزپشتی و ... جلوگیری کند.

مهمترین خصوصیات پشتی طبی اکسیژن

  •     دارای تیغه ی پلیمری با قابلیت ارتجاعی برای پر کردن گودی کمر و راحتی بیشتر
  •     طراحی ارگونومیک با قابلیت تنظیم برای افراد در اندازه های مختلف
  •     قابلیت نصب آسان بر روی انواع صندلی های اداری ، اتومبیل و ...
  •     استفاده از روکش سه بعدی، تکنولوژی روز اروپا در تولید بافت ضد تعرق
  •     بافت سه بعدی از دو لایه شبکه ای شکل تشکیل شده است که الیاف انعطاف پذیر با خاصیت ارتجاعیاین دو لایه را به یکدیگر متصل نگه دارند و ارتفاع پارچه را می سازند. بافت سه بعدی از هزاران کانال هوا تشکیل می شود که فاصله ای از هوا بین شما و صندلی ایجاد می کند. حالت ارتجاعی این الیاف، آسایش و راحتی بیشتری را هنگام نشستن فراهم می کند.
  •     جلوگیری از کمردرد های ناشی از نشستن های طولانی مدت با کاهش فشار وارد بر مهره ها و دیسک های ستون فقرات
  •     قرارگیری ستون فقرات در بهترین وضعیت درنتیجه جلوگیری از بیماری های ستون فقرات همچون فتق دیسک کمر، قوزپشتی و …
  •     جلوگیری از سردرد با تصحیح طرز قرارگیری ستون فقرات و جلوگیری از تغییر قوس ستون فقرات در ناحیه گردن
  •     جلوگیری از فشار وارد بر ششها در هنگام نشستن، بهبود تنفس و اکسیژن رسانی به مغز و درنتیجه افزایش انرژی و فعالیت فکری
  •     حمایت از عضلات کمر و پشت برای جلوگیری از خستگی زودرس و کمک به فرایند نشستن صحیح و راحت

برای خرید پشتی طبی اکسیژن چه اقدامی باید بکنیم؟

برای خرید پشتی طبی اکسیژن کافیست به صفحه خرید اینترنتی پشتی طبی اکسیژن به آدرس  www.rear-barad.ir رفته و بر روی خرید محصول کلیک کنید سپس کارشناسان ما با شما تماس گرفته و توضیحات تکمیلی را ارائه خواهند نمود و شما نیز می توانید خرید خود را نهایی کرده و پشتی طبی اکسیژن خود را درب منزل و یا در محیط کار تحویل بگیرید.